3 top e-shopy, kde koupíte nejlepší karob

3 top e-shopy, kde koupíte nejlepší karob

Udělali jsme řebříček e-shopů, kde kopíte karobový prášek za nejlepší cenu.

I když jsi myslíme, že internetových obchodů je mraky, ne všechny mají dobrý sortiment. Jestli jste si taky pokládali otázku, kde kopíte dobrý karob za nejlepší cenu, podívejte se na tento seznam:

Nejlepší karob z Prozdravi.cz

bio-karobovy-prasek-tmavy-500-g_14155376

Tenhle tmavý karobový prášek značky CoutryLife je naším favoritem. Na stránce Prozdravi.cz koupíte půl kila za 85 Kč, což je bezkonkurenční cena. Doporučuje až 92% zákazníků.

Karob z Řecka na Biomaně

karob-svatojansky-chleb-bio-400-g

Tenhle Wolfberry karob má u nás druhé místo a je k mání na  Biomaně . Kvalitní bioprodukt z Řecka (jedna z původních krajin v pěstování karobu), 400 g stojí 93 Kč (půl kila stojí 116,25 Kč).

Kvalita za dobrou cenu na ProZdravi.cz

karob-prasek-200g-bio_14338505

Pokud si potrpíte na kvalitu, ale chcete jí za férovou cenu, tak opět na Prozdravi.cz najdete výborný bio karob Dragon organic. Za 200g zaplatíte 79 Kč (půl kila stojí 197 Kč).

Certifikovaný VitalVibe karob

karob-bio

Karob značky VitalVibe je to nejlepší, co na českém trhu seženete. Koupíte ho na webu českého prodejce VitalVibe. Karobový prášek s hmotností 250g dostanete za 149 Kč (půl kila stojí 298 Kč).

Ještě zvažujete, jestli karob koupit? Zkuste si přečíst, proč je karob tak oblíbený.

 

Ráda jím, miluji procházky v přírodě a ze sportu mé nejvíc baví plavání a pilates. No někdy jsou prostě dny, kdy mi chybí motivace a čas. Proto vymýšlím různé jednoduché recepty, cviky a inspirace, které mě trochu nakopnou. Svoje zkušenosti jsem chtěla sdílet a proto vznikli fitnápady.

Čitatelia napísali 1 komentár k tomuto článku
  1. Pingback: Vše o sladkém prášku jménem Karob – Fitnápady

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *