Cvičení na doma zdarma: 6 nejlepších kanálů na youtube

Cvičení na doma zdarma: 6 nejlepších kanálů na youtube

Nechce se vám do posilky anebo to prostě nestíháte? Dobrá alternativa je cvičit doma. Existují perfektní youtube videa, pomocí kterých se vám podaří zhubnout anebo vyformovat postavu. Podívejte se na 5 nejlepších youtube kanálů s cviky na doma.

Fitness blender – kardio cvičení na doma

Můj favorit ze všech youtube kanalů zaměřených na cvičení na doma. Manželská dvojice Daniel a Kelli natáčejí profesionální videa na cvičení pro muže i pro ženy. Protože existují již několik let, můžete si vybrat ze spousty videí. Videa majú různa zaměření – kardio, cviky na zadek a nohy, cviky na brušné svaly anebo tzv. HIIT cvičení (High Intensity Interval Training), které je celkem náročné a tedy vhodné pro lidi s kondicí. Nejlepší je, že mají cviky pro začatečníky i pro pokročilé. Videa jsou anglicky.

Tenhle kanál se mi líbí, protože nejen ukazují dobré cviky, ale Kelli a Daniel mají hezký životní styl a z těch videí je to poznat. Téměř každé video obsahuje na začátku cviky na zahřátí a na konci strečing. To proto, abyste vnímali svoje tělo a kladli důraz na zdraví. V průbéhu cvičení vám radí, jak dýchat, které svaly zapojit a podobně. S fitnessblender jednoduše nebudete cvičit bezhlavě, ale pořádně. Kelli si prošla nemocí a proto si potrpí i na vyváženou stravu a několik videí tomu věnovala.

POPSUGAR fitness – zábavnější cvičení na doma

Pokud jste typ člověka, který se rychle začne nudit, tohle jsou videa pro vás. Za Popsugar stojí tréneřka Anna Renderer, která si do videí pozývá známe trénery moderních cvičení. Zacvičíte si třeba Tabatu, Metodu Bar anebo cvičení propojené s tancem. Videa jsou v angličtině.

Videa jsou dynamická a podle mně určená spíše lidem, kteří jsou pokročilý a nějakou dobu již cvičí. Zároveň vám při cvicích tréner radí, jak je udělat správně. V pozadí je vždy motivující hudba.

Pamela Reiff – cvičení na doma s výzvou

Pamela Reiff je fitnesska, ktorá začala točit videa, při kterých se určitě vypotíte. Její videa jsou hodně náročné a Pamela vůbec nemluví, jenom cvičí. Cviky jsou poměrně náročné a pauz je málo. Proto tyto videa doporučuji někomu, kdo má rád výzvy. Pamela má videa zaměřená na různé partie (břísko, zadek) anebo kardio cvičení.

Pozitivní je, že v pozadí jde příjemná hudba, takže si doma nemusíte pouštět rádio.

Boho Beautiful – joga na doma

Přiznám se, že jsem tento kanál považovala za hodně povrchní a dlouho jsem na něj neklikla. Jednou jsem chtěla cvičit jogu doma, tak jsem si pustila video a divila se, protože cvičení mi dalo zabrat! Tento kanál založila ukrajinka žijící v Americe spolu se svým manželem. Juliana je bývalá gymnastka, proto se připravte na to, že někdy může působit jako by byla z gumy. Na druhé straně provádí cviky kvalitně a dokáže člověka namotivovat.

Nečekejte duchovní jogu ani jogu pro začátečníky, je to spíše dynamické cvičení.

Blogilates – Pilates pro začatečníky i pokročilé

Cassie z Blogilates se mi líbí hlavně pro její energický přístup k cvičení. Je usměvavá a vždy před začátkem hezky vysvětluje, co se bude cvičit a jak. Někdy možná až trochu moc. Najdete u ní různe videá pro cvičení pilatesu na doma. Cvičení mají různe obtížnosti a délku, takže jsou pro začátečníky i pokročilé. Protože jsem pilates aktivně cvičila vím, že Cassie cvičí perfektně a do cvičení vkláda i Pilates filosofii. Cvičení je zaměřené na posilnění vnitřních svalů.

Videa jsou anglicky.

Cvičíte doma? Jaké videa sledujete? Dejte mi vědet do komentáře!

Ráda jím, miluji procházky v přírodě a ze sportu mé nejvíc baví plavání a pilates. No někdy jsou prostě dny, kdy mi chybí motivace a čas. Proto vymýšlím různé jednoduché recepty, cviky a inspirace, které mě trochu nakopnou. Svoje zkušenosti jsem chtěla sdílet a proto vznikli fitnápady.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *