#Krabičkujeme: Jogurtovo-ovesná kaše s goji

#Krabičkujeme: Jogurtovo-ovesná kaše s goji

Inspirace na krabičkové snídaně – ovesná kaše s jogurtem a medem, kterou si lehce připravíte pomocí smoothie mixeru. 

Tip na tuto kaši jsem dostala od kamarádky, která na Vánoce dostala smoothie mixér a od té doby nejí nic jiného než ovocné freshe a kaše. Já jsem ho dostala taky a dělá mi velikou radost. Když mi kámoška dala tenhle recept, hned jsem to zkusila se svým mixérem a moc jsem si ho oblíbila. Samozřejmě můžete vločky nahradit něčím jiným, například otrubami nebo kukuřičnými lupínky.

IMG_0426

Recept na jogurtovo-ovesnou kaši

Budeme potřebovat:

  • 150g bílého jogurtu
  • 1dc sladké smetany anebo rostlinného mléka
  • půl hrnku ovesných vloček
  • 1 lžičku medu
  • jablko
  • goji

Velmi stručný recept: Do smoothie mixéru dáme jogurt, vločky a mléko, vymixujeme. Dáme do krabičky a přidáme nakrájené jablko a goji.

Když si chcete tuto kaši naplno vychutnat: určitě ji nechte postát alespoň 10 minut před snědením. Rozmixované vločky změknou a kaše zahoustne. Bude mít takovou oříškovou chuť, i když tam žádné oříšky nejsou.

 

 

 

Ráda jím, miluji procházky v přírodě a ze sportu mé nejvíc baví plavání a pilates. No někdy jsou prostě dny, kdy mi chybí motivace a čas. Proto vymýšlím různé jednoduché recepty, cviky a inspirace, které mě trochu nakopnou. Svoje zkušenosti jsem chtěla sdílet a proto vznikli fitnápady.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *