#krabičkujeme: Bezlepková čiroková kaše

#krabičkujeme: Bezlepková čiroková kaše

Instantní čiroková kaše je ideální volba, pokud máte ráno málo času na přípravu  snídaně.

Tuto čirokovou kaši jsem objevila díky firmě Nominal , která vyrábí chutné a cenově dostupné instantní směsi. Dlouho jsem snídala jenom ovesné vločky (půl roku asi každé ráno). Pak jsem v pražském Delmartu objevila rýžovou kaši Nominal, dala do ní lžičku medu a strašne mi chutnala. Pak jsem objevila čirokovou kaši. Čiroková se ukázala jako dobrá volba, protože čirok je nejenom chutný, ale i bezlepkový a lehce stravitelný. Taky mi chutná pohanková kaše anebo ovesná kaše Nominal , všechny jsou moc dobré a rychlé na přípravu.

 

IMG_0443

Recept na čirokovú kašu:

  • Instantní čiroková směs Nominal
  • mléko – já jsem použila rýžové
  • 1 lžička medu

V misce si ohřejeme asi 1,5 dl mléka. Postupně přisypáváme směs do mléka a mícháme dokud kaše nezhoustne. Dochutíme medem, semínky a jahodami.

Tip: Kaši si můžete udělat i bez mléka, jen s teplou vodou. Když si ji dochutíte medem a skořicí, ani nepoznáte rozdíl. Tyto kaše jsou prostě super nápad.

IMG_0448

 

Ráda jím, miluji procházky v přírodě a ze sportu mé nejvíc baví plavání a pilates. No někdy jsou prostě dny, kdy mi chybí motivace a čas. Proto vymýšlím různé jednoduché recepty, cviky a inspirace, které mě trochu nakopnou. Svoje zkušenosti jsem chtěla sdílet a proto vznikli fitnápady.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *